Hizmetlerimiz

MASAJ

“Masaj Lüks Değil Bir İhtiyaçtır”

Masaj, uzman kişilerce doğru uygulandığı takdirde sağlığı geliştiren, hücreleri hareketlendiren ve bu doğrultuda cildi yenileyen, kısacası vücudun kendisini iyileştirme özelliğini harekete geçiren en verimli uygulamaların başında gelmektedir. Vücuda sağladığı faydalar sayesinde, oluşabilecek birçok rahatsızlığın meydana gelme riskini azaltır. Yapılan araştırmalar doğrultusunda, düzenli yapılan masajın olumlu fiziki etkilerinin yanı sıra, olumlu zihinsel etkilerinin de olduğunu kanıtlamıştır.

Sou Basic Masajı


Fizyoterapi Masajı


Selülit Masajı

Selülit masajı, cildin altındaki yağ ve sıvıların drenajını ve dolaşımını artırmak amacıyla yapılan bir masaj türüdür. Kalça,karın ve bacak bölgelerinde portakal kabuğu görünümünü gidermeye yönelik tekniklerle profesyonel masörlerimiz tarafından uygulanmaktadır.

Bali Masajı
İsveç Masajı
Sıcak Taş Masajı
Medikal Masaj
Sporcu Masajı
Lenf Ödem Masajı
Tüm vücut uygulama yapılıyor, sorunlu bölgeye yoğunlaşılıyor. 70 ve 90 dk tercih edilebilir. Yarı profesyonel uygulama yapılır ve dolaşım problemleri için faydalı olacaktır. Ameliyat sonrası dönemlerde profesyonel uygulama için fiyoterspistimiz eşliğinde seans önerilir.
Bölgesel Masaj
Refleksoloji
Refleksoloji masajında terapistimiz, ayak, bilek ve bacağınıza masaj uygulamaktadır. Ayak parmağı ağrısı, ayak bileği ağrısı, plantar fasiit ve yaygın artrit formlarının hafifletilmesine yardımcı olmakla beraber, aynı zamanda tüm vücuttaki stres ve kaygıları azaltabilir.
Refleksoloji masaj süresi: 30 dakikadır