Hizmetlerimiz

MASAJ

“Masaj Lüks Değil Bir İhtiyaçtır”

Masaj, uzman kişilerce doğru uygulandığı takdirde sağlığı geliştiren, hücreleri hareketlendiren ve bu doğrultuda cildi yenileyen, kısacası vücudun kendisini iyileştirme özelliğini harekete geçiren en verimli uygulamaların başında gelmektedir. Vücuda sağladığı faydalar sayesinde, oluşabilecek birçok rahatsızlığın meydana gelme riskini azaltır. Yapılan araştırmalar doğrultusunda, düzenli yapılan masajın olumlu fiziki etkilerinin yanı sıra, olumlu zihinsel etkilerinin de olduğunu kanıtlamıştır.

Sou Basic Masajı

Kişiye özel, ihtiyaca yönelik planlanan ve bir çok tekniğin birleştiği masaj ritüelidir. Aromatik doğal yağlar eşliğinde tüm vücut olarak uygulama yapılmaktadır.

Fizyoterapi Masajı

Profesyonel Fizyoterapist eşliğinde uygulama yapılmaktadır. Masaj öncesi muayene ile ihtiyaca yönelik masaj planı oluşturulur. Grastone, Kupa Terapisi gibi alternatif uygulamalar ile tedavi sürecine destek uygulamalar yapılır.

Selülit Masajı

Selülit masajı, cildin altındaki yağ ve sıvıların drenajını ve dolaşımını artırmak amacıyla yapılan bir masaj türüdür. Kalça,karın ve bacak bölgelerinde portakal kabuğu görünümünü gidermeye yönelik tekniklerle profesyonel masörlerimiz tarafından uygulanmaktadır.

Bali Masajı

Tüm vücut uygulama yapılıyor. Minimum 50 dk. 70 ve 90 dk tercih edilebilir

İsveç Masajı
Tüm vücut uygulama yapılıyor. Minimum 50 dk. 70 ve 90 dk tercih edilebilir
Sıcak Taş Masajı
Tüm vücut uygulama yapılıyor. Minimum 70 dk. 90 dk tercih edilebilir
Medikal Masaj
Tüm vücut uygulama yapılıyor. Minimum 50 dk. 70 ve 90 dk tercih edilebilir. Problem derecesi yüksek durumlarda fizyoterapist eşliğinde seans önerilir.
Sporcu Masajı
Tüm vücut uygulama yapılıyor. Minimum 50 dk. 70 ve 90 dk tercih edilebilir
Lenf Ödem Masajı
Tüm vücut uygulama yapılıyor, sorunlu bölgeye yoğunlaşılıyor. 70 ve 90 dk tercih edilebilir. Yarı profesyonel uygulama yapılır ve dolaşım problemleri için faydalı olacaktır. Ameliyat sonrası dönemlerde profesyonel uygulama için fiyoterspistimiz eşliğinde seans önerilir.
Bölgesel Masaj
Baş Boyun / Sırt / Bacak gibi bölgesel masaj uygulamaları. Min 30dk. İhtiyaca yönelik 50 ve 70dk tercih edilebilir
Refleksoloji
Refleksoloji masajında terapistimiz, ayak, bilek ve bacağınıza masaj uygulamaktadır. Ayak parmağı ağrısı, ayak bileği ağrısı, plantar fasiit ve yaygın artrit formlarının hafifletilmesine yardımcı olmakla beraber, aynı zamanda tüm vücuttaki stres ve kaygıları azaltabilir.
Refleksoloji masaj süresi: 30 dakikadır